frostysh: (Default)
[personal profile] frostysh

Комунізм.Один із видів управління великою кількістю людей. Притаманні т.з. поділ на класи: партійно-управлінча-еліта --- військове-керівництво --- науково-технічні-працівники --- просто-працівники, боротьба класів — змагання класів за володарювання над іншими (ясно партійна-еліта, тут поза конкуренцією, і не приймає участі у цій боротьбі...), т.з. суспільна власність — тобто власність яку може відібрати парт-еліта або військові без будь-яких запитань чи зауважень... Кінцева мета - вселюдська комуністична революція (утопія, установлення контролю над більшістю людей)

Ефективність керування великою кількістю людей (відносна шкала, у порівнянні із демократією): 0,7

Середній час на розгортання на "чистій" території, що не була піддана впливу комунізму:
Низький достаток у населення: до 10-ти років
Середній достаток у населення: від 5-ти до 50-ти років
Високий достаток у населення: від 20-ти років і далі

Можливі втрати серед населення та їх сприйняття: Не мають значення (притаманні т.з. "масові чистки".).

Шляхи імплементації: соціальна революція рушійна сила якої є бідний, зубожілий середній клас, та майбутня партійна-еліта. Війненний. Фальсифікація Історичних фактів, міфологізація, пропаганда та брехня. Публічна заборона свободи слова, та інших свобод громадянина. Мілітаризм. Ідологізм. Ідеологізм. Сувора дисципліна.

Основні передзаявлені вороги для масс: класи із високим рівнем достатку (без різниці яким, чесним чи ні, спосібом здобуті), "капіталісти", інтеліґенція, націоналісти, нацисти, релігійні,

Історичний приклад ==== результат на сьогоднішній день.:

CCCР ==== прихід при економічній/післявоєнній кризі ==== революція, велика кількість жертв ==== штучно пришвидшувана індустріалізація та мілітаризація, які диктувалась зовнішньою політикою == небувалі до цього, масові чистки "ворожих класів", зокрема селянства ==== найкривавіша бійня (війною то назвати, язик не повернеться, скоріше бійня чи вбивство), за всю Історію людства, однією із основних причин, якої була зовнішня політика керівництва СССР ==== 90% людства поставлено під загрозу знищення, одна із причин - зовнішня політика керівництва СССР ==== крах та розпад для населення ==== поступове відновлення структури та територій, із похибками на сучасні реалії.

Північна Корея (КНДР) ==== революція із великою кількістю жертв ==== масові чистки та репресії ==== штучно пришвидшувана індустріалізація та мілітаризація які диктувались зовнішньою політикою ==== війна, однією із основних причин якої була зовнішня політика керівництва КНДР ==== післявоєнна розруха та стагнація ==== курс на ізоляцію та ідологізм для збереження влади при тісному співіснуванні із "капіталістичною" державою-сусідкою ==== економічний застій ==== небезпечні тенденці у економіці та суспільстві, що можуть призвести до краху.

Куба (РК) ==== революція із великою кількістю жертв ==== масові чистки та репресії (виражені слабше ніж у більшості ком. режимів і напрямлені в основному на контр. революціонерів) ==== післявоєнна розруха та стагнація ==== курс на ізоляцію та ідологізм для збереження влади при тісному співіснуванні із "капіталістичною" державою-сусідкою ==== економічний застій ==== 90% людства поставлено під загрозу знищення, одна із причин - зовнішня політика керівництва Куби ==== самотрансформація економіки, та призвичаювання до широко потоку контрабанди та інших капіталістичних реалій що зумовлені геополітичним розташуванням Куби ==== небезпечні тенденції у економіці та суспільстві, що можуть призвести до краху комуністичного режиму.

Камбоджія, Кампучія (РК,КК) ==== революція із великою кількістю жертв ==== масові чистки та репресії ==== післявоєнна розруха та стагнація ==== економічний застій ==== капіталізація економіки ==== наростання спротиву комуністичному режиму ==== небезпечні тенденції у економіці та суспільстві, що можуть призвести до краху комуністичного режиму. ==== крах комуністичного режиму, контрреволюція та встановлення конституційної монархії ==== курс на модернізацію та "капіталізацію" економіки, стабілізація.

Вь’єтнам (СРВ) ==== революція із великою кількістю жертв, основна ідея якої звільнення нації від колоніального гніту ==== масові чистки та репресії ==== післявоєнна розруха та стагнація ==== економічний застій ==== війна , одна із причин якої є зовнішня політика керівництва СРВ ==== післявоєнна розруха ==== стагнація економіки ==== намагання провести реформи, курс на "капіталізацію" економіки ==== капіталізація значної частини економіки ==== небезпечні тенденції та рухи у суспільстві що можуть призвести до краху комуністичного режиму.

Китай (КНР) ==== прихід при економічній/післявоєнній кризі ==== революція, велика кількість жертв ==== штучно пришвидшувана індустріалізація та мілітаризація, які диктувалась зовнішньою політикою == небувалі до цього, масові чистки "ворожих класів", зокрема селянства ==== наймасовіший, штучно-створений голод за всю історію людства ==== стагнація ==== небезпечні тенденції та процеси що можуть привести до краху комуністичного режиму ==== намагання проведення економічних реформ ==== капіталізація економіки ==== політична криза та хитка суспільна ситуація що може у будь-який момент вилитися у протести проти комуністичного режиму, нестабільність.

Націоналізм.Один із видів управління великою кількістю людей. Притаманні т.з. поділ на національності, нації (нація - у розумінні націоналістів, сакральне генетично-історичне розуміння родоводу, походження і т.д. що немає під собою реальних підстав., на мою думку), раси, т.д.: національна-еліта --- нація --- інші., національна боротьба - боротьба наці за володарювання, що дозволяє проводити національній-еліті власні, будь-які геополітичні чи внутрішньодержавні курси, під приводом цієї боротьби.. Притаманна т.з. націоналізація майна для потреб нації, точніше нац.-еліти.... Існує багато видів націоналізму, ми зупинимося на конкретному, історичному способі управління людьми. Кінцева мета - вселюдська національна революція, встановлення "влади націй" (утопія, і звичайно наймогутніша "нація" буде керувати, такий собі утопічний Дарвін Х/...)

Ефективність керування великою кількістю людей (відносна шкала, у порівнянні із демократією): 0,5

Середній час на розгортання на "чистій" території, що не була піддана впливу націоналізму:
Низький достаток у населення: до 7-ти років
Середній достаток у населення: від 10-ти до 25-та років
Високий достаток у населення: від 25-ти років і далі

Можливі втрати серед населення та їх сприйняття: Не мають значення (притаманні т.з. "масові чистки за національною/етнічно/расовою ознакою".).

Шляхи імплементації: соціальна революція рушійна сила якої є бідний та середній клас, та майбутня нац.-еліта. Війненний. Фальсифікація Історичних фактів, міфологізація, пропаганда та брехня. Публічна заборона свободи слова, та інших свобод громадянина, будь-чого що "шкодить нації" за вердиктом н.еліти. Мілітаризм. Ідологізм. Ідеологізм. Сувора дисципліна.

Основні передзаявлені вороги для масс: будь-які не "національні" люди, організації, групи, "чорні раси", "східні раси", "капіталісти", глобалісти, комуністи, нацисти (крім випадку нацизму, очевидно), шовіністи, релігійні, євреї.

Історичний приклад ==== результат на сьогоднішній день.:

Низка революцій та державних переворотів, спрямованих на повалення монархій/республік на тер. Європи у 19ст від Р. Х. . майже 100% із яких що закінчилися крахом націоналізму як системи управління і переходом до демократії.

Нац. у Франція ==== кривава революція === війна , причиною якої була зовнішня політика керівництва Франції ==== економічний підйом ==== економічний спад ==== стагнація ==== крах ==== заміна на демократію.

Нац. у США ==== кривава революція === громадянська війна ==== повний крах, заміна на демократію ==== перехід у підпілля (підвали ХД) ==== занепад.

Нац. у Греція ==== кривава революція, громадянська війна ==== економічна стабілізація ==== стагнація, занепад ==== крах, заміна на демократію ==== перехід у підпілля (підвали ХД ), занепад.

Нац. у Німеччина ==== кривава революція ==== стабілізація економіки на фоні н.-т. революції та вигідного геополітичного положення ==== війна (війною то називати важко.. скоріше убійнею), одна із головних якої є зовнішня політика керівництва Німеччини ==== крах, розпад, економічна криза ==== відновлення ==== стабілізація економіки на фоні н.-т. революції та вигідного геополітичного положення, а також потужної допомоги СССР ==== масові чистки та репресії ==== війна (убійня..), одна із головних якої є зовнішня політика керівництва Німеччини ==== доведення масових чисток та репресій до небувалого до того часу рівня. ==== економічна криза, викликана конфліктами та загальним занепадом ==== поразка у війні ==== крах, перехід у підпілля ==== перехід до демократії ==== занепад націоналізму як такого, і перетворення його на "суб-культуру" для підвалів.

Нац. у Японії ==== кривава революція ==== громадянська війна ==== стабілізація економіки (скоріше за рахунок н.-п. запозиченого у зах. країн, зокрема Німеччини.) ==== війна, однією із причин якої є зовнішня політика керівництва Японії ==== поразка ==== крах ==== перехід до демократії.

Нац. у Південна Африка ==== економічна криза ==== революція (кількість жертв, порівняно не велика) ==== намагання побудувати утопію ==== економічна стагнація ==== суспільна криза ==== репресії та чистки ==== тенденції та процеси що можуть привести до краху націоналістичного режиму ==== крах, перехід до демократії та комунізму.

ВисновкиКомунізм є набагато небезпечніший для популяцію людей, ніж націоналізм, при своїй однаковості у жорстокості та зневазі до людського життя, комунізм є набагато більш стійкий до подразників (я.н. соціальні хвилювання та рухи) ніж націоналізм. Націоналізм життєздатний лише як підпільний засіб для боротьби проти будь=якого колоніального іґо, як система управління великою кількістю людей, він фактично, позбавлений сенсу. Що неодноразово підтверджувалось історично.

Якщо хтось не згідний, наведіть свої аргументи, порадьте у чому я не вірний.
From:
Anonymous( )Anonymous This account has disabled anonymous posting.
OpenID( )OpenID You can comment on this post while signed in with an account from many other sites, once you have confirmed your email address. Sign in using OpenID.
User
Account name:
Password:
If you don't have an account you can create one now.
Subject:
HTML doesn't work in the subject.

Message:

 
Notice: This account is set to log the IP addresses of everyone who comments.
Links will be displayed as unclickable URLs to help prevent spam.

Profile

frostysh: (Default)
frostysh

March 2016

S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516 17 1819
20212223242526
2728293031  

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 20th, 2017 03:41 am
Powered by Dreamwidth Studios