frostysh: (justice)
[personal profile] frostysh
Так про що нанизати, то? Про ото нуднячий націоналізм? :( Краще про все скопом, ісламізм, християнство, комунізм, націоналізм, так буде цікавіше. Та можна про все що завгодно, аби критичний підхід, пошук правди, та щоб цікаво було.

Щожс, почнем із нудятини, а саме отих магічних символів та бажественних кольорів, про які я прочитав у Orest.

Про кольори Щоправда, походу його якісь бляді перевернули, але нічо, скоро буде так, як тра: зверху активний елемент, знизу пасивний. Зверху божественний, знизу земний. Мені важко зрозуміти, як людина яка вважає себе кмітливою могла у таке ото повірити... Нехай Я і не дуже розумний, ось що із цього приводу напишу:

що таке жовтий колір? - Правильно, купа фотонів певної частоти? Ні, не правильно, ЦЕ СПРИЙНЯТТЯ ОТІЄЇ КУПИ ФОТОНІВ мозком ґуманоїда/або_іншої_тварі ХД. Немає у Природі кольорів, і не було протягом, приблизно, останніх 13,7 млрд років, не було їх до того часу коли на планетці Земля з’явилося життя, яке почало лупати своїми глазищами (чи що у них там було) на отой шарік, який за прибл. 150 млн км від планетки Земля, отоді відбулася єволюція, і оті повзучі-лютаючі-плаваючи потворки почали розрізняти кольори, бо за мільйон-другий років, коли оте Сонце у мордяку світить, і не таке розрізняти навчаться ХД.
Тобто, цікаво, якийсь ґеній, звичайне сприйняття навколишнього світу мозком, яке неминуче створюється у процесі Еволюції, відображає як щосccь "БОЖЕСТВЕННЕ". Ну тоді, не знаю, давайте "активізуємо" і "обожествимо" ще якусь ілюзію. Зірки наприклад, забудемо що то шаріки розпеченої матерії, а будемо їх богами величати, а що?! Колір жеж, туди його у фотон - "божественний і активний", то чим купа розпеченого космічного сміття ГІРШЕ ХД.
Висновок: ніякі кольори не "активні" чи "божественні", це все слова і це все люди. А ті фотони були до людей, і будуть після. Відповідно у блозі вельмишановного Ореста, наваяно якусь, ммм, безмістовину...

Тепер про символи.

Ну і такий ࿕, чи такий ࿖ символи теж набудуть певного значення. Саме тоді символи заговорять до вас. І не в переносному, а в буквальному сенсі. Зрозуміли, до чого я веду?

п.с. жидам прохання не хвилюватися, тетраграматон і зірка Давида теж заговорять. За окрему плату.
п.п.с. Жартую, не бздіть. Істина не продається.


Ну Я не знаю що сказати про прості абстрактні графічні закарлючки. НУ їм можна будь-який зміст надати, наприклад мені подобається (ге те щоб подобалась, там купа бредятини, але деякі епізоди цікаві і мають певний сенс для мене) анімешка де чувак ходить із отією хрінню (࿕) на кімоно , називається "Клинок безсмертного" Набіса ото він намалював таке у себе на кімоно? Мабуть тому що ця фігня символізує "кривавих черв’яків у його тілі" .
А нащо взагалі, самураї (і не тільки вони , ясний пень) молювали на своєму одязі, різні символи. А ЧИ НЕ ДЛЯ МИРСЬКИХ ПОТРЕБ ІДЕНТИФІКАЦІЇ?
Поясню: ідете , ви, такий крутий самураїще, а тут вам на зустріч чувак/дівчина із мечем, і на ньому/ній просто сіре кімоно (а ваш клан, воюю з іншими кланами), і хриїннь його знає чи він/вона вас зараз отим мечем штрикати почне, бо виявиться що ви із ворогуючих кланів, чи ні. Звичайно у спокійні, безметушливій ситуації це все можна вияснити словами, а якщо це у якійсь "розбірці" чи на полі бою, отоді часу думати немає... Тому що не ризикувати за дарма життя, І ПРАДАВНІХ ДАВЕН були уведені СИМВОЛИ ДЛЯ ІДЕНТИФІКАЦІЇ КОГОСЬ-ТАМ. Ну, писати назви, імена, групу крові - це прийшло тільки із прогресом.

Мені жаль людей, які думають що ця хруїнь (࿕) "заговорить" нелюдським, активним, жовтим кольором, хахаха, ХД, чи представляє із себе щось особливе. Це проста карлючка. В яку можна вкласти будь-який сенс.
Мені інше цікаво, якби еволюція людського плем’я пішла трішки іншим шляхом, і замість татуювань та символів на одязі, для ідентифікації вони б використовували групи крові. Націоналісти тоді б поклонялися ДРУГІЙ РЕЗУС ПОЗИТИВНІЙ, наприклад, аааааааааааахххххххххххххахха ХД. Ото б був сміх, "друга резус позитивна, заговорить, у буквальному сенсі " аааааааааххххххххах. Я не можу. ХД.

Про частинки

Цитатка із блогу отго Ореста ХД .

Червоний і синій кольори, як бачимо - є взаємопротилежніми. Доповнені зеленим, дають білий колір. А зелений - це синьо-жовтий, теж з протилежніх половин шкали, умовно холодної і умовно гарячої. Активної і пасивної, іншими словами, чоловічої і жіночої. Я навіть не знаю, чи далі щось варто пояснювати, бо воно, вроді, все й так зрозуміло. Бо все в світі так і працює, на цьому принципі: холодне-гаряче, суміші, інтерференція, відбивання, заломлення і т.д.

Запам’ятайте, якщо щось хочете розуміти: В СВІТІ ВЗАГАЛІ НЕМА НІЯКИХ ЧАСТИНОК! В принципі нема, не існує їх. Всі частинки - це умовність - піки, або гребені хвиль, які сприймаються частинками тільки тому, що роздільна здатність спостерігача (приймача) дозволяє їх саме таким чином бачити (сприймати).

Візьміть океанську хвилю, наприклад. Поки ви на вершині скелі знаходитеся - їх можна порахувати, відокремити і т.п. Але спробуйте наблизитися - і ось вам ще десятки, сотні, мільйони менших і менших хвиль. Хвиля, як і цифри - це умовність, зрозумійте це раз і назавжди. Але це фундаментальна умовність для нас, нашого світу. Бо ми його бачимо саме так, у більшості і бачимо його приблизно однаково.

Точно такою умовністю є математика, мова, світло, любі інші дискретні системи. А ось звук ми сприймаємо напряму, як хвилю, без передискретизації. Через це ви, для прикладу, коли дивитеся кіно, легко пропускаєте "смикання", затримки відеоряду, але люба затримка, чи смикання звуку вам зразу ж "ріже" мізки. Ось саме тому.


"Бо все в світі так і працює, на цьому принципі: холодне-гаряче, суміші, інтерференція, відбивання, заломлення і т.д." - АААААААААААААААаааахххххххххххххххххххххххххххххххххххххааааааааааа. С*** Я не можууууууууууууууууу. Дєточка, а "все у цьому світі" це не достобіса? Ти не лопнеш? Ґа? ааааааааааааххххххххххххххххххха. пардон, я тільки що поїв якогось дешевого "крабого салату" - у сенсі із крабовими паличками, і трішки на "веселє" , особливо після прочитання отого блогу, отого Оресту ХД.
На чірт нам "Колайдери" там якісь, сотні років безкінечних теорій та досліджень, видатних розумів людства (доречі сере них ЦІЛА КУПА "кривоносих", ото таке юзає той Орест свій "Відроїд", а воно є працює на тому що десятки років назад, відкривав той-же Ландау (повний єврей, хто не знає ХД)... ).
Мені що раз дивують ґенії, які пояснюють простими речами весь Всесвіт, все битіє, все суще і несуще, моментом і все зразу... . Та навіщо ті роботи, дослідження, у нас же є просте пояснення "все воно і так зрозуміло, їн-янь, нах, жіноче-чоловіче, заломлення, переломлення" нах. нам якісь там "суперсиметрії", "теорії полів", "кварки", "калібрування", "гравітаційні хвилі", т.д. Їнь-янь, туди його у бінарність, і всьо, всьо понятно....

"У світі немає ніяких частинок...." Мдяаа. Знову геніяльність які різко суперечить із дослідами, і підтверджена тільки отим "їнь-яньом", клас, тепер я розумію який тип людей, схильний хворіти на різні наційоналізми... Тип людей, який потрібно що їдіяльне, абсолютне, непорушне, і воно його знаходять у різних гейометричних карлючках та бздурятинах про !ЕХВІР!... Я не знаю що фізики скажуть на слова, про те що "немає ніяких частинок" , але думаю, наврядче щось серйозне ХД.

Візьміть океанську хвилю, наприклад. Поки ви на вершині скелі знаходитеся - їх можна порахувати, відокремити і т.п. Але спробуйте наблизитися - і ось вам ще десятки, сотні, мільйони менших і менших хвиль. Хвиля, як і цифри - це умовність, зрозумійте це раз і назавжди. Але це фундаментальна умовність для нас, нашого світу. Бо ми його бачимо саме так, у більшості і бачимо його приблизно однаково.

Це велика теорія. Велика, цільна, гармонійна. Але розуміти її мало хто може. Бо мавпам - їм, знаєте, мавп’яче. Бо кожному - своє. Так є, було і буде.
Крітікал еррор . То усі чимось однакові, без залежності від національності, то різні.
Але здається мені, що тут на лице просто бажання чимось бути кращим за інших, і проблемка у тому, що даний, прости Господи , "Орест" ХД , вважає що він "кразий за мавп" бо повірив у оту бздурятину та грахвічні карлючки. Ваув... ХД . Я не можу...

Висновок: стандартний комплекс хуманів - "рятівна , ідеальна, непорушна, соломинка" . Вона була такою ще у фаораонів, єпіпетських . Ближче до 20-го століття, церква "непорочні діви Марії", та "благодатні вогні" стали не дуже популярні, і хтось вигадав націоналізм із комунізмом, новий "тренд" ХД . І піпл схавав. :(. Бо нажаль, пару статтей якогось ідійота про "науковий расизм/класову_барьбу" , 700-та річний бздур канібалів, байки про "паравози на Місяць", виявилося достатньо для середньостатистичного Ганса/Івана/Ореста ХД. Даний блог (0rest.dreamwidth.org) підтверджує що "правовірні" ще залишилися, і їх можна використовувати як і 60-т років тому. Звичайно, коли даний тренд застаріє, треба буде щось нове вигадати...

Profile

frostysh: (Default)
frostysh

March 2016

S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516 17 1819
20212223242526
2728293031  

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 19th, 2017 12:06 am
Powered by Dreamwidth Studios