frostysh: (Default)
[personal profile] frostysh

Комунізм.Один із видів управління великою кількістю людей. Притаманні т.з. поділ на класи: партійно-управлінча-еліта --- військове-керівництво --- науково-технічні-працівники --- просто-працівники, боротьба класів — змагання класів за володарювання над іншими (ясно партійна-еліта, тут поза конкуренцією, і не приймає участі у цій боротьбі...), т.з. суспільна власність — тобто власність яку може відібрати парт-еліта або військові без будь-яких запитань чи зауважень... Кінцева мета - вселюдська комуністична революція (утопія, установлення контролю над більшістю людей)

Ефективність керування великою кількістю людей (відносна шкала, у порівнянні із демократією): 0,7

Середній час на розгортання на "чистій" території, що не була піддана впливу комунізму:
Низький достаток у населення: до 10-ти років
Середній достаток у населення: від 5-ти до 50-ти років
Високий достаток у населення: від 20-ти років і далі

Можливі втрати серед населення та їх сприйняття: Не мають значення (притаманні т.з. "масові чистки".).

Шляхи імплементації: соціальна революція рушійна сила якої є бідний, зубожілий середній клас, та майбутня партійна-еліта. Війненний. Фальсифікація Історичних фактів, міфологізація, пропаганда та брехня. Публічна заборона свободи слова, та інших свобод громадянина. Мілітаризм. Ідологізм. Ідеологізм. Сувора дисципліна.

Основні передзаявлені вороги для масс: класи із високим рівнем достатку (без різниці яким, чесним чи ні, спосібом здобуті), "капіталісти", інтеліґенція, націоналісти, нацисти, релігійні,

Історичний приклад ==== результат на сьогоднішній день.:

CCCР ==== прихід при економічній/післявоєнній кризі ==== революція, велика кількість жертв ==== штучно пришвидшувана індустріалізація та мілітаризація, які диктувалась зовнішньою політикою == небувалі до цього, масові чистки "ворожих класів", зокрема селянства ==== найкривавіша бійня (війною то назвати, язик не повернеться, скоріше бійня чи вбивство), за всю Історію людства, однією із основних причин, якої була зовнішня політика керівництва СССР ==== 90% людства поставлено під загрозу знищення, одна із причин - зовнішня політика керівництва СССР ==== крах та розпад для населення ==== поступове відновлення структури та територій, із похибками на сучасні реалії.

Північна Корея (КНДР) ==== революція із великою кількістю жертв ==== масові чистки та репресії ==== штучно пришвидшувана індустріалізація та мілітаризація які диктувались зовнішньою політикою ==== війна, однією із основних причин якої була зовнішня політика керівництва КНДР ==== післявоєнна розруха та стагнація ==== курс на ізоляцію та ідологізм для збереження влади при тісному співіснуванні із "капіталістичною" державою-сусідкою ==== економічний застій ==== небезпечні тенденці у економіці та суспільстві, що можуть призвести до краху.

Куба (РК) ==== революція із великою кількістю жертв ==== масові чистки та репресії (виражені слабше ніж у більшості ком. режимів і напрямлені в основному на контр. революціонерів) ==== післявоєнна розруха та стагнація ==== курс на ізоляцію та ідологізм для збереження влади при тісному співіснуванні із "капіталістичною" державою-сусідкою ==== економічний застій ==== 90% людства поставлено під загрозу знищення, одна із причин - зовнішня політика керівництва Куби ==== самотрансформація економіки, та призвичаювання до широко потоку контрабанди та інших капіталістичних реалій що зумовлені геополітичним розташуванням Куби ==== небезпечні тенденції у економіці та суспільстві, що можуть призвести до краху комуністичного режиму.

Камбоджія, Кампучія (РК,КК) ==== революція із великою кількістю жертв ==== масові чистки та репресії ==== післявоєнна розруха та стагнація ==== економічний застій ==== капіталізація економіки ==== наростання спротиву комуністичному режиму ==== небезпечні тенденції у економіці та суспільстві, що можуть призвести до краху комуністичного режиму. ==== крах комуністичного режиму, контрреволюція та встановлення конституційної монархії ==== курс на модернізацію та "капіталізацію" економіки, стабілізація.

Вь’єтнам (СРВ) ==== революція із великою кількістю жертв, основна ідея якої звільнення нації від колоніального гніту ==== масові чистки та репресії ==== післявоєнна розруха та стагнація ==== економічний застій ==== війна , одна із причин якої є зовнішня політика керівництва СРВ ==== післявоєнна розруха ==== стагнація економіки ==== намагання провести реформи, курс на "капіталізацію" економіки ==== капіталізація значної частини економіки ==== небезпечні тенденції та рухи у суспільстві що можуть призвести до краху комуністичного режиму.

Китай (КНР) ==== прихід при економічній/післявоєнній кризі ==== революція, велика кількість жертв ==== штучно пришвидшувана індустріалізація та мілітаризація, які диктувалась зовнішньою політикою == небувалі до цього, масові чистки "ворожих класів", зокрема селянства ==== наймасовіший, штучно-створений голод за всю історію людства ==== стагнація ==== небезпечні тенденції та процеси що можуть привести до краху комуністичного режиму ==== намагання проведення економічних реформ ==== капіталізація економіки ==== політична криза та хитка суспільна ситуація що може у будь-який момент вилитися у протести проти комуністичного режиму, нестабільність.

Націоналізм.Один із видів управління великою кількістю людей. Притаманні т.з. поділ на національності, нації (нація - у розумінні націоналістів, сакральне генетично-історичне розуміння родоводу, походження і т.д. що немає під собою реальних підстав., на мою думку), раси, т.д.: національна-еліта --- нація --- інші., національна боротьба - боротьба наці за володарювання, що дозволяє проводити національній-еліті власні, будь-які геополітичні чи внутрішньодержавні курси, під приводом цієї боротьби.. Притаманна т.з. націоналізація майна для потреб нації, точніше нац.-еліти.... Існує багато видів націоналізму, ми зупинимося на конкретному, історичному способі управління людьми. Кінцева мета - вселюдська національна революція, встановлення "влади націй" (утопія, і звичайно наймогутніша "нація" буде керувати, такий собі утопічний Дарвін Х/...)

Ефективність керування великою кількістю людей (відносна шкала, у порівнянні із демократією): 0,5

Середній час на розгортання на "чистій" території, що не була піддана впливу націоналізму:
Низький достаток у населення: до 7-ти років
Середній достаток у населення: від 10-ти до 25-та років
Високий достаток у населення: від 25-ти років і далі

Можливі втрати серед населення та їх сприйняття: Не мають значення (притаманні т.з. "масові чистки за національною/етнічно/расовою ознакою".).

Шляхи імплементації: соціальна революція рушійна сила якої є бідний та середній клас, та майбутня нац.-еліта. Війненний. Фальсифікація Історичних фактів, міфологізація, пропаганда та брехня. Публічна заборона свободи слова, та інших свобод громадянина, будь-чого що "шкодить нації" за вердиктом н.еліти. Мілітаризм. Ідологізм. Ідеологізм. Сувора дисципліна.

Основні передзаявлені вороги для масс: будь-які не "національні" люди, організації, групи, "чорні раси", "східні раси", "капіталісти", глобалісти, комуністи, нацисти (крім випадку нацизму, очевидно), шовіністи, релігійні, євреї.

Історичний приклад ==== результат на сьогоднішній день.:

Низка революцій та державних переворотів, спрямованих на повалення монархій/республік на тер. Європи у 19ст від Р. Х. . майже 100% із яких що закінчилися крахом націоналізму як системи управління і переходом до демократії.

Нац. у Франція ==== кривава революція === війна , причиною якої була зовнішня політика керівництва Франції ==== економічний підйом ==== економічний спад ==== стагнація ==== крах ==== заміна на демократію.

Нац. у США ==== кривава революція === громадянська війна ==== повний крах, заміна на демократію ==== перехід у підпілля (підвали ХД) ==== занепад.

Нац. у Греція ==== кривава революція, громадянська війна ==== економічна стабілізація ==== стагнація, занепад ==== крах, заміна на демократію ==== перехід у підпілля (підвали ХД ), занепад.

Нац. у Німеччина ==== кривава революція ==== стабілізація економіки на фоні н.-т. революції та вигідного геополітичного положення ==== війна (війною то називати важко.. скоріше убійнею), одна із головних якої є зовнішня політика керівництва Німеччини ==== крах, розпад, економічна криза ==== відновлення ==== стабілізація економіки на фоні н.-т. революції та вигідного геополітичного положення, а також потужної допомоги СССР ==== масові чистки та репресії ==== війна (убійня..), одна із головних якої є зовнішня політика керівництва Німеччини ==== доведення масових чисток та репресій до небувалого до того часу рівня. ==== економічна криза, викликана конфліктами та загальним занепадом ==== поразка у війні ==== крах, перехід у підпілля ==== перехід до демократії ==== занепад націоналізму як такого, і перетворення його на "суб-культуру" для підвалів.

Нац. у Японії ==== кривава революція ==== громадянська війна ==== стабілізація економіки (скоріше за рахунок н.-п. запозиченого у зах. країн, зокрема Німеччини.) ==== війна, однією із причин якої є зовнішня політика керівництва Японії ==== поразка ==== крах ==== перехід до демократії.

Нац. у Південна Африка ==== економічна криза ==== революція (кількість жертв, порівняно не велика) ==== намагання побудувати утопію ==== економічна стагнація ==== суспільна криза ==== репресії та чистки ==== тенденції та процеси що можуть привести до краху націоналістичного режиму ==== крах, перехід до демократії та комунізму.

ВисновкиКомунізм є набагато небезпечніший для популяцію людей, ніж націоналізм, при своїй однаковості у жорстокості та зневазі до людського життя, комунізм є набагато більш стійкий до подразників (я.н. соціальні хвилювання та рухи) ніж націоналізм. Націоналізм життєздатний лише як підпільний засіб для боротьби проти будь=якого колоніального іґо, як система управління великою кількістю людей, він фактично, позбавлений сенсу. Що неодноразово підтверджувалось історично.

Якщо хтось не згідний, наведіть свої аргументи, порадьте у чому я не вірний.

Profile

frostysh: (Default)
frostysh

March 2016

S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516 17 1819
20212223242526
2728293031  

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 19th, 2017 12:06 am
Powered by Dreamwidth Studios